Preprava tovaru

nakladne taxi bratislava

Expresná autodoprava do 3,5t

Sme Vám k dispozícii 24 hodín denne , 7 dní v týždni vrátane štátnych sviatkov (po telefonickom dohovore)

Spolahlivosť 100%

Máme veľa spokojních zákazníkov

Reakčná doba 95%

Rýchly príjazd k zákaznikovi

Dostupnosť 85%

Pracujeme na tom , ale stále potrebujeme čas 🙂

Dodávková autodoprava

Nákladná taxislužba

Kupujete novú sedaciu súpravu , skriňu , chladničku, ale doprava v obchode je voľná až niekedy na budúci týždeň ? My Sme schopní Vám nábytok prepraviť ešte dnes, pokiaľ to dovoľujú naše kapacity . Všetko , čo sa Vám nezmestí do auta odvezieme , vynesieme alebo pomôžeme vyniesť a ak budete chcieť , tak Vám odvezieme aj ten starý do zberného dvora. Preprava nábytku z predajní odvoz toho starého je našou špecializáciou.

Kuriérska služba Bratislava

V rámci územia hlavného mesta Bratislavy ponúkame autodopravu formou kuriérskych služieb. Kuriérska službou je myslené vyzdvihnutie zásielky / tovar v dohodnutom čase u odosielateľa a následne jeho bezodkladné doručenie adresátovi .

Expresná autodoprava

Preprava v najkratšom možnom čase.
Na prepravu v čo najkratšom čase môžete využiť naše expresné služby . V takom prípade Vám ručíme za čo najrýchlejšie doručenie . Váš tovar tak do cieľa dorazí v dostatočnom predstihu.

Pravidelná Autodoprava

Ak potrebujete prepravovať náklad / tovar pravidelne z miesta A do miesta B , a to ako na medzinárodnej aj vnútroštátnej úrovni , neváhajte nás kontaktovať a získajte tak výhodnejšie podmienky , ktoré poskytujeme našim pravidelným zákazníkom.
box

Prepravné Služby

about3

Kuriertaxi

Nenašli ste službu ktorú potrebujete? Neváhajte nás kontaktovať

Nákladné taxi

Nákladné taxi je tu pre tých zákazníkov, ktorí potrebujú prepraviť akýkoľvek druh nákladu čo najrýchlejšie , najlacnejšie a najefektívnejšie. Väčšinou si zákazníci tovar sami naložia a vyložia alebo im s tým pomôže náš vodič . Nakládka vykládka však spolu nezaberú Viac ako 30 min . V prípade, že potrebujete na naloženie a vyloženie nákladu našich pracovníkov , je to potrebné nahlásiť pri objednávke .

Autodoprava SR/EU

Pre našich zákazníkov ponúkame dodávkovú autodopravu v rámci Bratislavy , vnútroštátnu autodopravu po celej SR a medzinárodnú autodopravu na celom území EÚ . Vzhľadom k našim skúsenostiam sme schopní pre našich zákazníkov tiež zaistiť nákladnú autodopravu do 12t a kamiónovú dopravu do 24t . Zabezpečíme prepravu akéhokoľvek tovaru s našimi obchodnými partnermi .

Vypratávanie

Potrebujete vypratať byt, pivnicu alebo kanceláriu ? Potrebujete sa zbaviť pár kusov nábytku , ale neviete čo s tým ?
Zabezpečíme kompletný servis ktorý zahŕňa vynesenie , naloženie, prepravu aj vykládku.Vypratanie zabezpečujeme NON – STOP vrátane víkendov a sviatkov

Sťahovanie

Ponúkame tiež kompletné sťahovacie služby v Bratislave a okolí, celej SR a EÚ . Zameriavame sa predovšetkým na sťahovanie menších domácností, sťahovanie osobných vecí bez nábytku , sťahovanie bez sťahovákov ( veľa zákazníkov využije na sťahovanie svojich kamarátov ) . V prípade sťahovania veľkých bytov , domov alebo kancelárií vieme zabezpečiť pracovníkov.
Sťahujeme 24 hodín denne , 7 dní v týždni , bez príplatkov za víkendy a sviatky .

Expresné doručenie urgentných zásielok

DNES vyzdvihneme - DNES doručíme - list, balík, tovar na palete

01

Expresná preprava zásielok, balíkov, dokumentov, tovaru, zmlúv na podpis, náhradných dielov a pod.

02

Kuriér zásielku vyzdvihne od odosielateľa, prepraví a osobne odovzdá adresátovi. Varianty prepravy – osobné auto, pick up, dodávka

03

Rýchlosť doručenia je závislá iba od vzdialenosti a dopravnej situácie

Službu Expresné doručenie si je možné objednať 24 hodín denne, 7 dní v týždni , cez víkend aj cez sviatok
"od obálky až po paletu"

Kontaktujte nás
autodoprava

Sme Kuriertaxi Bratislava

Rýchlo, spolahlivo, profesionálne!

0911 111 401

24/7 sme vám
k dispozícii

V prípade akýchkoľvek otázok alebo žiadostí nás kontaktujte

Odborníci na prepravu!